Nou sistem de donatii!!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Nou sistem de donatii!!!!

Mesaj Scris de xTREME la data de Dum Aug 30, 2015 8:56 pm

Doresti sa donezi si sa primesti ceea ce ai donat PE LOC,fara  sa stai sa aprobe reflex (peste 10 ani) ?Am gasit o noua solutie astfel sa poti dona si 3 Euro in loc de 4!
Coduri Reincarcabile
Sa va descriu cum sta treaba.Imi veti trimite mie,xTREME,pm-uri cu coduri reincarcabile,dupa urmatorul model (valabil doar in Telekom si Orange momentan).

Nume pe forum:
Nume pe server:
Valoarea codului:
Operator:
A cata oara este cand donezi:
Cod:

la titlul topicului veti pune asa "Donatie (Numele tau) (Valoarea) Euro (Operator)"
Va mai zic si acum,doantiile se fac doara la xTREME , daca doriti totusi sa donati prin sms (in cazul in care aveti 4 euro pe telefon si nu vreti sa mai cumparati un Cod nou)o puteti face pe zeroping,aveti si un tutorial bafta.
Dupa ce trimiti PM-ul,am sa il verific si am sa in incarc pe telefonul meu acel cod,dupa care voi dona toti euro pe care i-am bagat in cont pe zeroping,fara sa va usurez munca...
Deci sper ca m-am facut inteles.Donatii cu paypal si paysafecard sau numerar vor aparea atunci cand este cazul,cand vom avea prea multi bani sa intretinem serverul vom adauga si aceste metode

UPDATE:Codurile gresite se vor sanctiona astfel:
Prima data = 1 Avertisment verbal
A doua data = Ban pe forum 5 Zile
A treia data = Ban pe forum 20 zile
xTREME
Owner
Owner

Data de înscriere : 30/07/2015
Varsta : 17
Localizare : Iasi/Romania

Vezi profilul utilizatorului http://server-xse.forumer.ro

Sus In jos